Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_9c2e719a303e71a76d1146bc23a612d2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: fopen(/home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/cache/cache.currency.1783120216): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 61Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 63Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 65 Чехол для документов Tasmanian Tiger Pilotpad Flecktarn (TT 7624.032)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Чехол для документов Tasmanian Tiger Pilotpad Flecktarn (TT 7624.032)

Tasmanian Tiger
8T.com.ua — офіційний дилер Tasmanian Tiger в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Pilotpad
Артикул: TT 7624.032
Код: 822525
Виробник: Tasmanian Tiger
1 300 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Чехол для документов Tasmanian Tiger Pilotpad Flecktarn (TT 7624.032)

Портативный планшет-органайзер c возможностью крепления на бедре.
 
Особенности:
 
держатель с пружинкой для блокнота А5 с защитой от дождя.
крышка с карманами для ручки и фонаря.
сетчатый мешочек.
прозрачный карман А5.
эластичная стропа для крепления.
кармашек для таблички с именем.

Відгуки про Чехол для документов Tasmanian Tiger Pilotpad Flecktarn (TT 7624.032)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Чехол для документов Tasmanian Tiger Pilotpad Flecktarn (TT 7624.032)

Немає запитань про цей товар.
Чехол для документов Tasmanian Tiger Pilotpad Flecktarn (TT 7624.032)
Чехол для документов Tasmanian Tiger Pilotpad Flecktarn (TT 7624.032)
Код: 822525
Немає в наявності
1 300 грн
Нещодавно переглянуті
Рюкзак Lowe Alpine AirZone Pro 45:55 Tabasco/Amber (LA FTD-50-TA-45)
Код: 812629
Немає в наявності
7 607 грн
Бафф BUFF Polar new cashmere red (BU 123698.425.10.00)
Код: 828916
Немає в наявності
1 400 грн
Футболка мужская MARMOT Frequency Tee SS twilight (MRT 61530.2376)
Код: 816649
Немає в наявності
807 грн
3
3
Рюкзак Tramp Expedition 60L olive (UTRP-056-olive)
Код: 854640
В наявності
4 360 грн
Рюкзак Black Diamond Speed 50 Sulfur M/L (BD 681176.SULF-ML)
Код: 825867
Немає в наявності
8 287 грн
Велоокуляри POC DO Blade Uranium Black/Violet/Gold Mirror (PC DOBL50121002VGM1)
Код: 828112
Немає в наявності
7 450 грн
Рюкзак Fjallraven Vardag 16 Cabin Red (27242.321)
Код: 835215
Немає в наявності
4 160 грн
Код: 843646
Немає в наявності
2 845 грн
Рюкзак Tatonka Flying Fox 19 black (TAT 1685.040)
Код: 89847
Немає в наявності
2 400 грн
Рюкзак Deuter Kikki Fire Cranberry (36093-5520)
Код: 87992
Немає в наявності
1 176 грн