Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_42421d2d325ae6969b577c72d39901f1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Дзьоб для лижної палиці-льодоруба Black Diamond Whippet Attachment (BD 111567)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Дзьоб для лижної палиці-льодоруба Black Diamond Whippet Attachment (BD 111567)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Whippet Attachment
Артикул: BD 111567
Код: 821742
Виробник: Black Diamond
2 635 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Дзьоб для лижної палиці-льодоруба Black Diamond Whippet Attachment (BD 111567)

Завдяки нашому інноваційному циферблату ClickLock цей підбирач Whippet прикріплюється до будь-якої лижної опори Whippet Ready, щоб негайно додати зчеплення із дорогою на крутих схилах. Таким чином, незалежно від того, чи ви збираєте черевики по крижаному гребеню або спускаєтеся по безхмарній місцевості, ця насадка є цінним інструментом для лижного альпінізму.
 
Особливості:
 
Стальна кирка з крилом із канаре додає запас міцності для крутого ландшафту.
Механізм ClickLock забезпечує швидке та надійне кріплення на рукоятці лижних палиць Whippet-Ready.
Кріпиться до будь-якої лижної палиці Whippet Ready
 
Технічні характеристики:
 
Вага: 150 г

Відгуки про Дзьоб для лижної палиці-льодоруба Black Diamond Whippet Attachment (BD 111567)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Дзьоб для лижної палиці-льодоруба Black Diamond Whippet Attachment (BD 111567)

Немає запитань про цей товар.
Дзьоб для лижної палиці-льодоруба Black Diamond Whippet Attachment (BD 111567)
Дзьоб для лижної палиці-льодоруба Black Diamond Whippet Attachment (BD 111567)
Код: 821742
Немає в наявності
2 635 грн
Нещодавно переглянуті
Код: 845548
Немає в наявності
2 250 грн
Термошкарпетки жіночі Smartwool Women's PhD Outdoor Medium Crew Navy (SW SW055.201)
Код: 820835
Немає в наявності
1 147 грн
3
3
Косметичка Fjallraven Kanken Toiletry Bag Black (23784.550)
Код: 835290
В наявності
3 120 грн
3
3
Sale
Приціл оптичний Leupold VX-5HD 1-5X24 CDS-ZL2 ILLUM. FIREDOT DUPLEX (172367)
Код: 843300
В наявності
84 412 грн 75 127 грн
3
3
Sale
Газовий портативний нагрівач води BRS (BRS-93)
Код: 841039
В наявності
7 040 грн 6 054 грн
Шапка MARMOT Women's Run Along Beanie steel onyx (MRT 17920.1515)
Код: 815815
Немає в наявності
1 105 грн
Велосипед детский Focus Raven Rookie 21G 26" 40/S White (FCS 628019043)
Код: 825772
Немає в наявності
13 530 грн
Рубашка мужская Black Diamond Sentinel Flannel Shirt walnut heather (BD 753080.9046)
Код: 826282
Немає в наявності
3 782 грн
Футболка женская MARMOT Wm's Reflects Top Hibiscus (MRT 49590.6205)
Код: 825078
Немає в наявності
2 762 грн
Спальний мішок Sea To Summit Trek -18C, Snorkel Blue, Regular (STS ASL041172-050205)
Код: 846379
Немає в наявності
17 212 грн