Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Кросівки чоловічі Black Diamond Men's Mission Leather Mid WP Eclipse/Red Rock (BD 5800269374)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Men's Mission Leather Mid WP
Артикул: BD 5800269374
Код: 840046
Виробник: Black Diamond
7 990 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Кросівки чоловічі Black Diamond Men's Mission Leather Mid WP Eclipse/Red Rock (BD 5800269374)

Створені для далеких поїздок, Mission Leather Mid WP — це черевики для походів, які забезпечують захист і підтримку щиколоток, коли ви прямуєте в гори з важкими рюкзаками та великими цілями на горизонті. 
 
Завдяки водонепроникній та дихаючій підкладці BD.dry у поєднанні з високоякісним нубуковим верхом, Mission Leather Mid WP збережуть вас сухими під час пересування через річки та снігові поля. М'яка щиколотка забезпечує захист на осипах і кам'янистій місцевості, а конструкція передньої частини стопи для лазіння, яка має липку гуму BlackLabel-Mountain, додає точності. 
 
Глибокі виступи з високим зчепленням забезпечують зчеплення в багнюці, а язичок створений для максимального комфорту, не допускаючи потрапляння бруду та сміття.
 
Особливості:
 
М'яка щиколотка забезпечує захист від проникнення осипів
Підтримка щиколотки на шнурівці для безпеки на перетнутій місцевості
Водонепроникна + дихаюча підкладка BD.dry
Верх з нубуку найвищого класу
Високоякісна липка гума BlackLabel-Mountain
Гумовий каблук і носок забезпечують захист стопи та стійкість до стирання
Конструкція передньої частини стопи для лазіння та точності на скелі
Язичок має м’яку підкладку для максимального комфорту та захисту від бруду та сміття
Мінімальне розміщення стібка для мінімального впливу зносу
 
Характеристики:
 
Каблук: 18 мм
Передня частина стопи: 10 мм
Перепад п'яти до передньої частини стопи: 8 мм
Вага пари: 972 г
Верх: нубук
Підкладка: BD.Dry
Проміжна підошва: EVA
Підошва: BlackLabel-Mountain Rubber

Відгуки про Кросівки чоловічі Black Diamond Men's Mission Leather Mid WP Eclipse/Red Rock (BD 5800269374)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Кросівки чоловічі Black Diamond Men's Mission Leather Mid WP Eclipse/Red Rock (BD 5800269374)

Немає запитань про цей товар.
Кросівки чоловічі Black Diamond Men's Mission Leather Mid WP Eclipse/Red Rock (BD 5800269374)
Кросівки чоловічі Black Diamond Men's Mission Leather Mid WP Eclipse/Red Rock (BD 5800269374)
Код: 840046
Немає в наявності
7 990 грн
Нещодавно переглянуті
Sale
Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 40 RECCO Red Orange (TAT 1493.211)
Код: 832529
Немає в наявності
9 500 грн 6 650 грн
Код: 849904
В наявності
189 грн
Штани чоловічі Tatonka Greendale Pants Black (TAT 8020.040)
Код: 826418
Немає в наявності
5 000 грн
Підсумок для магазинів Tasmanian Tiger Dump Pouch MC Multicam (TT 7863.394)
Код: 822493
Немає в наявності
1 150 грн
Рюкзак Fjallraven Kanken Mini Mint Green/Cool White (23561.600-106)
Код: 835009
Немає в наявності
4 420 грн
Сандали женские Teva Hurricane XLT abysses grey (TVA 9083.999)
Код: 817417
Немає в наявності
3 500 грн
Налобный фонарь Black Diamond Spot aluminum (BD 620634.ALUM)
Код: 818633
Немає в наявності
1 912 грн
Страхувальна система Black Diamond Alpine Bod Black p.XL (BD 650026-XL)
Код: 817871
Немає в наявності
2 337 грн
Код: 851750
В наявності
239 грн
Куртка женская Fjallraven High Coast Wind Jacket Lagoon (89633.506)
Код: 837841
Немає в наявності
9 297 грн