Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_3095c4f67897d16ddacc643cb008d12d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Майка жіноча Black Diamond Six Shooter Tank Jade (BD Q7M1.377)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Майка жіноча Black Diamond Six Shooter Tank Jade (BD Q7M1.377)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Six Shooter Tank
Артикул: BD Q7M1.377
Код: 824627
Виробник: Black Diamond
2 762 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Майка жіноча Black Diamond Six Shooter Tank Jade (BD Q7M1.377)

Майка Black Diamond Wmn's Six Shooter Tank - жіноча майка виробництва Black Diamond із внутрішньою підтримкою грудей. Чи не обмежує рухи. Плоский шов мінімізує тертя.
 
Особливості:
 
плоский шов
внутрішній бюстгальтер зі знімними подушечками
 
Характеристики:
 
Матеріали: Nylon blend (150 g/m2, 55% nylon, 40% поліестер, 5% elastane)
Вага: 140 г

Відгуки про Майка жіноча Black Diamond Six Shooter Tank Jade (BD Q7M1.377)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Майка жіноча Black Diamond Six Shooter Tank Jade (BD Q7M1.377)

Немає запитань про цей товар.
Майка жіноча Black Diamond Six Shooter Tank Jade (BD Q7M1.377)
Майка жіноча Black Diamond Six Shooter Tank Jade (BD Q7M1.377)
Код: 824627
Немає в наявності
2 762 грн
Нещодавно переглянуті
Стартовий пристрій Nebo Assist Air Jump Starter (NB NEB-PBK-0004-G)
Код: 844752
Немає в наявності
11 500 грн
Термоноски мужские Smartwool Men's PhD Run Ultra Light Micro Socks Graphite/Bright Blue (SW SW148.374)
Код: 821627
Немає в наявності
722 грн
Sale
Куртка жіноча Black Diamond Women's Stormline Stretch Rain Shell Octane (BD M6978001)
Код: 845078
Немає в наявності
6 757 грн 5 406 грн
Спальний мішок Pinguin Topas CCS 195 Blue Right Zip (PNG 231458)
Код: 829529
Немає в наявності
6 205 грн
Чохол універсальний Tatonka Neopren Case 1 warm grey (TAT 2938.048)
Код: 819206
Немає в наявності
395 грн
3
3
Sale
Шорти чоловічі Montane Terra Lite Shorts Olive (MTLSHOLI)
Код: 841732
В наявності
4 888 грн 3 422 грн
Термоноски женские Smartwool Women's Phd Ski Medium Socks Imperial Purple (SW 009.085)
Код: 821174
Немає в наявності
1 317 грн
Код: 848191
Немає в наявності
5 420 грн
Sale
Хімічна грілка для колін Thermopad Knee Warmer (TPD 78601)
Код: 845003
Немає в наявності
116 грн 81 грн
Велосипед гірський Kona Lava Dome 29" 2022 Gloss Asphalt Grey p.S (KNA B22LDGY01)
Код: 839254
Немає в наявності
30 217 грн