Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Медицинский подсумок Tasmanian Tiger IFAK Pouch VL L Olive (TT 7889.331)

Tasmanian Tiger
8T.com.ua — офіційний дилер Tasmanian Tiger в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: IFAK Pouch VL L
Артикул: TT 7889.331
Код: 826989
Виробник: Tasmanian Tiger
1 900 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Медицинский подсумок Tasmanian Tiger IFAK Pouch VL L Olive (TT 7889.331)

Аптечка первой помощи с крючком MOLLE и прикреплением петли. TT IFAK Pouch VL L оснащен крючковыми панелями для удобного крепления к петлевым элементам, например, непосредственно на модульной панели переднего сиденья TT. Имеет адаптер для крючка и петли MOLLE. Доступ к комплекту IFAK осуществляется со стороны мешочка.
 
Особенности:
 
IFAK можно вытащить боком
Крюк и петля на задней стороне (крючки)
MOLLE Адаптер с крючками и петлями (петля)
 
Характеристики:
 
Вес: 290 г
Размеры: 20 x 14 x 5 см
Материал: CORDURA® 700 den

Відгуки про Медицинский подсумок Tasmanian Tiger IFAK Pouch VL L Olive (TT 7889.331)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Медицинский подсумок Tasmanian Tiger IFAK Pouch VL L Olive (TT 7889.331)

Немає запитань про цей товар.
Медицинский подсумок Tasmanian Tiger IFAK Pouch VL L Olive (TT 7889.331)
Медицинский подсумок Tasmanian Tiger IFAK Pouch VL L Olive (TT 7889.331)
Код: 826989
Немає в наявності
1 900 грн
Нещодавно переглянуті
Код: 854650
Немає в наявності
2 550 грн
Код: 853708
Немає в наявності
3 090 грн
Спальний мішок Naturehike U250S NH20MSD07, (0°C), Right Zip, Brown (6927595769294-R)
Код: 845300
Немає в наявності
1 950 грн
3
3
Sale
Ніж швейцарський Victorinox Climber Red (1.3703)
Код: 843160
В наявності
2 738 грн 2 273 грн
Надувний килимок Sea To Summit Ether Light XR Pro Insulated ASC Mat, Pirate Black, Regular (STS ASL051142-050102)
Код: 850015
Немає в наявності
9 265 грн
Сумка на пояс Lowe Alpine Fjell 4 Azure (LA FAE-92-AZ-4)
Код: 824321
Немає в наявності
1 190 грн
Термошкарпетки жіночі Smartwool Women's Performance Run Targeted Cushion Low Cut Socks Light Gray/Capri (SW SW211.811)
Код: 821630
Немає в наявності
977 грн
Код: 850320
Немає в наявності
3 390 грн
Набір карабін + страхувальний (спусковий) пристрій Black Diamond Big Air Package (BD 620081)
Код: 817896
Немає в наявності
1 615 грн