Опис Мультитул-молоток Roxon H1 Black (Hum1)
Мультитул H1 від Roxon – це перша функціональна модель бренду з основним інструментом у вигляді молотка. Аксесуар нагоді в побуті, в ремонтних роботах в гаражі або в професійних цілях, коли є необхідність у великій кількості інструментів, але немає можливості носити з собою повноцінний набір з великою вагою.
17 функцій в одному мультитулі
Основним інструментом Roxon H1 є молоток-цвяходер, який дозволяє забити або витягнути цвях з будь-якого матеріалу. Користувач може розкрити оголов'я молотка, в центрі якого знаходиться ряд інших інструментів: леза для різання проводів і більш щільних елементів, звичайні плоскогубці та посилені плоскогубці типу Лінеман. В оголов'ї також присутній наскрізний отвір, який виконує функцію гайкового ключа.
У хвіст рукояті інтегровано чотири допоміжні інструменти: клинок форми Drop Point з прямою ріжучою кромкою, міні пила з серрейторним заточенням, один елемент із вбудованим стрипером, консервним ножем і плоскою викруткою, а також пилочка для нігтів з наконечником у вигляді викрутки Phillips. Кожен із елементів можна дістати з рукояті однією рукою і зафіксувати до клацання, щоб вони не закрилися під час використання та не поранили руку.
Можливості мультитула розширює набір із 9 біт різного типорозміру: PH0, PH000, PH2, H2.0, H3.0, H4.0, T6, T8 та T10. Біти встановлюються на хрестоподібну викрутку за допомогою утримувача на магніті з комплекту. Приємним бонусом конструкції є наявність 9-сантиметрової лінійки на ручці.
У рукоятці, що висувається, захований ще один невеликий аксесуар — магнієве кресало. На відміну від фероцерієвих аналогів, це кресало не вимагає трута для розпалювання вогню і підходить для застосування в будь-яку погоду.
Тільки зносостійкі матеріали у виробництві
Сталь 5Cr15MoV застосовується у виробництві основних інструментів мультитула та відрізняється високою протидією до зносу та окислення. Метал містить близько 15% хрому, який робить матеріал нержавіючим та несприйнятливим до руйнування при ударних навантаженнях. Щоб продовжити термін служби інструментів з цієї марки сталі, немає потреби у спеціалізованому догляді. Достатньо стежити за чистотою мультитула після експлуатації: прибирати з поверхні забруднення та краплі рідини.
Дрібні елементи виготовлені з іншої сталі - AISI 420. Вона відрізняється більшою пластичністю і при цьому може похвалитися стійкістю до іржі та екстремально високих температур.
На рукояті зафіксовані накладки із ABS-пластику чорного кольору. Це щільний композит, виготовлений зі скловолокна, просоченого епоксидними смолами. Під тиском і впливом жару смола твердне і утворює матеріал, який не боїться ударів під час експлуатації і не змінює форму і колір у разі потрапляння на поверхню крапель кислоти або бензину.
Легко використовувати та просто носити
Незважаючи на велику кількість інтегрованих інструментів, мультитул Roxon H1 зручно утримувати в руці завдяки текстурованим накладкам на рукоятці. Її ширина не перевищує 22.4 мм. При відкритті моделі її розміри дорівнюють 148.3 х 100.9 міліметрів, а в закритому положенні дані параметри становлять 151.5 х 79 міліметрів.
Аксесуар вагою 268.9 г можна носити в кишені одягу. Альтернативний варіант носіння пропонує чохол із нейлону, за допомогою якого інструмент легко фіксується на ремені.
Особливості:
у комплектацію включений набір із 9 біт, магнітний тримач + нейлоновий чохол;
інструменти виготовлені зі сталей 5Cr15MoV та 420;
надійна фіксація всіх інструментів у відкритому положенні для безпеки експлуатації;
матеріал накладок на рукояті - ABS-пластик;
Характеристики:
Кількість функцій: 17
Інструменти мультитула: Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Консервний ніж, Пила по дереву, Кресало, Відкривалка для пляшок, Склобой, Гвоздодер, Напильник, Хрестова викрутка, Плоска викрутка, Кусачки для жорсткого дроту, Молоток, Гайковий ключ
Сталь клинка: 5Cr15MoV
Розміри: 151.5 х 79 мм
Розмір у складеному стані: 151.5 мм
Розмір у розкритому стані: 148.3 мм
Комплектація: мультитул, біти
Вага: 268.9 г
Гарантія: 1 рік