Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Набір ременів (3шт) Work Sharp Replacement Belt Kit E4/E5 (CPAC009)

Набір ременів (3шт) Work Sharp Replacement Belt Kit E4/E5 (CPAC009)
Work Sharp
8T.com.ua — офіційний дилер Work Sharp в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Replacement Belt Kit E4/E5
Артикул: CPAC009
Код: 841830
Виробник: Work Sharp
650 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Набір ременів (3шт) Work Sharp Replacement Belt Kit E4/E5 (CPAC009)

Набір запасних ременів сумісний із верстатами E4 і E5, які використовуються в обробці ножів для кухні. Комплект представлений трьома звичайними заточними ременями. Стандартні ремені створені тільки для E4 та E5 і не застосовуються з іншими продуктами виробника Work Sharp. Вони підходять для заточування ножів та столових приладів. Обробка часто використовуваного кухонного приладдя не складе особливих труднощів, якщо поруч буде верстат від Work Sharp. А ефективні аксесуари до нього допоможуть у цьому процесі.
 
Ремені для заточувальних верстатів дають чудовий результат. Міцна абразивна стрічка забезпечує якість та високу швидкість заточування. Це набагато зручніше, ніж при використанні механічної точилки. Ремінь допомагає делікатно обробити, відшліфувати поверхню різального інструменту, не ушкоджуючи сталь леза. Зернистість - Р120, що відповідає первинній обробці. Розмір зерна стрічки становить 100-125 мкм.
 
Габарити ременя: 4,8 (ширина) * 1,9 (висота) * 13 сантиметрів (довжина). Вага – 0,09 кг.
 
Характеристики набору:
 
три ремені в комплекті для заточування кухонного приладдя;
поєднуються із заточними верстатами моделей E4 та E5;
зернистість - Р120;
розмір зерна ременя становить 100-125 мікрометрів;
проста та швидка обробка;
підходить для первинного шліфування;
розміри ременя: 4,8 (ширина) * 1,9 (висота) * 13 сантиметрів (довжина);
важить 0,09 кілограми.

Відгуки про Набір ременів (3шт) Work Sharp Replacement Belt Kit E4/E5 (CPAC009)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Набір ременів (3шт) Work Sharp Replacement Belt Kit E4/E5 (CPAC009)

Немає запитань про цей товар.
Набір ременів (3шт) Work Sharp Replacement Belt Kit E4/E5 (CPAC009)
Набір ременів (3шт) Work Sharp Replacement Belt Kit E4/E5 (CPAC009)
Код: 841830
Немає в наявності
650 грн
Нещодавно переглянуті
Sale
Кільця Vector Optics Mark 30 mm Medium (SCTM-22)
Код: 843834
В наявності
799 грн 711 грн
Бафф BUFF Lightweight Merino Wool Solid rusty (BU 113010.404.10.00)
Код: 839066
Немає в наявності
1 150 грн
Термогетри ACCAPI Compression Calf Performance Black (ACC NN780.999)
Код: 832498
Немає в наявності
1 900 грн
Sale
Мультитул NexTool BOTTLE OPENER Finger Bro (KT5009B)
Код: 840979
В наявності
440 грн 337 грн
Набір посуду Wildo Camp-A-Box Basic White (6319)
Код: 835571
Немає в наявності
598 грн
3
3
Мультитул Leatherman Signal Gray (832737)
Код: 842569
В наявності
8 554 грн
Шапка ACCAPI Cap White (ACC A837.01-OS)
Код: 835397
Немає в наявності
1 100 грн
3
3
Крісло Tramp Compact (UTRF-060)
Код: 836548
В наявності
2 180 грн
Бафф BUFF Original solid blue skydiver (BU 113000.703.10.00)
Код: 839072
Немає в наявності
850 грн
Бафф BUFF Merino Fleece Solid Cloud (BU 113018.003.10.00)
Код: 848735
Немає в наявності
1 750 грн