Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_f97d15a3d0722b823bb41732a9554e75, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Набор закладных элементов Black Diamond Offset Micro Stopper Set #1-6 (BD 224420)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Набор закладных элементов Black Diamond Offset Micro Stopper Set #1-6 (BD 224420)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Offset Micro Stopper Set #1-6
Артикул: BD 224420
Код: 817914
Виробник: Black Diamond
4 675 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Набор закладных элементов Black Diamond Offset Micro Stopper Set #1-6 (BD 224420)

BLACK DIAMOND Offset Micro Stopper Set 1-6 - (BD 224420) - набор закладных элементов - полный набор микро-стопперов усечённого профиля с карабином OvalWire.
 
Особенности:
 
 - Сплав железа и меди в совокупности с усеченным профилем обеспечивают превосходную фиксацию и износостойкость
 - Запатентованная конструкция обеспечивает более высокую прочность, эластичность и износостойкость
 - * Размеры 1 и 2 предназначены только для использования в качестве точки искусственной опоры
 
Технические характеристики:
 
 - Вес: 115 г
 - Нагрузка: 2-8 кН
 - Раскрытие:
   # 1 - 3.7-5.1 мм
   # 2 - 4.6-6.5 мм
   # 3 - 5.1-7.5 мм
   # 4 - 5.9-8.4 мм
   # 5 - 7.4-9.4 мм
   # 6 - 8.8-10.4 мм

Відгуки про Набор закладных элементов Black Diamond Offset Micro Stopper Set #1-6 (BD 224420)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Набор закладных элементов Black Diamond Offset Micro Stopper Set #1-6 (BD 224420)

Немає запитань про цей товар.
Набор закладных элементов Black Diamond Offset Micro Stopper Set #1-6 (BD 224420)
Набор закладных элементов Black Diamond Offset Micro Stopper Set #1-6 (BD 224420)
Код: 817914
Немає в наявності
4 675 грн
Нещодавно переглянуті
Рукавички водонепроникні DexShell StretchFit Gloves, чорні (DG90906BLK)
Код: 848525
Немає в наявності
1 950 грн
Рюкзак Tatonka Parrot 29 Titan Grey (TAT 1620.021)
Код: 824519
Немає в наявності
3 700 грн
Куртка женская MARMOT Wm's Air Lite Jacket White (MRT 48200.080)
Код: 821459
Немає в наявності
4 250 грн
Код: 850318
Немає в наявності
2 890 грн
Sale
Шапка BUFF Merino Move Beaney Grey (BU 130221.937.10.00)
Код: 839205
Немає в наявності
1 300 грн 910 грн
Hit
Сумка на пояс Lowe Alpine Space Case Black/Pumpkin (LA FAD-90-BL-U)
Код: 812709
Немає в наявності
935 грн
Маска детская BUFF Filter Mask ape-x black (BU 126646.555.10.00)
Код: 829018
Немає в наявності
1 197 грн
Код: 854443
Немає в наявності
12 560 грн
Спальник Terra Incognita Junior 300 blue/grey Left
Код: 813523
Немає в наявності
1 323 грн
Флягодержатель RaceOne Cage X5 Glossy Gel AFT Black/Red (RCN 1BCX5BRE)
Код: 823761
Немає в наявності
600 грн