Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Налобный фонарь Black Diamond Ion Ultra Blue (BD 620615.ULBL)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Ion
Артикул: BD 620615.ULBL
Код: 814176
Виробник: Black Diamond
1 275 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Налобный фонарь Black Diamond Ion Ultra Blue (BD 620615.ULBL)

Налобный фонарь Black Diamond Ion Headlamp - Чрезвычайно компактный и мощный. 80 lumen в крошечном корпусе для сверхлегких задач и на всякий, иной случай. С помощью сенсорного корпуса одно прикосновение пальца позволит вам перейти от мощного света к ближнему, к мигающему или красному свету.
 
Технические особенности: 
 
- 1 светодиод DoublePower, и 1 белый SinglePower и красный светодиоды излучают до 80 люмен
- ION работает на двух AAA литиевых батарейках, стандартные щелочных или перезаряжаемых батареях (поставляется с литиевыми элементами питания для холодной погоды и быстродействия)
- Режимы: максимально мощный дальний и ближний свет; плавное регулирование дальнего и ближнего света; мигающий режим; красный свет и режим блокировки
- Влагозащищенность - IPX-8 (длительное погружение на глубину более 1м. Фонарь может работать в погружённом режиме)
 
Технические характеристики: 
 
Тип диода: 1 DoublePower
Люмены: 80
Дальность свечения: 38 м
Время работы: 200 ч
Питание: 2 AAA lithium (входят в комплект)
Вес с батарейками: 48 г
Степень защиты: IPX: 8

Відгуки про Налобный фонарь Black Diamond Ion Ultra Blue (BD 620615.ULBL)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Налобный фонарь Black Diamond Ion Ultra Blue (BD 620615.ULBL)

Немає запитань про цей товар.
Налобный фонарь Black Diamond Ion Ultra Blue (BD 620615.ULBL)
Налобный фонарь Black Diamond Ion Ultra Blue (BD 620615.ULBL)
Код: 814176
Немає в наявності
1 275 грн
Нещодавно переглянуті
Sale
Бафф дитячий BUFF Superheroes Kids Original EcoStretch avengers time multi (BU 118282.555.10.00)
Код: 831002
Немає в наявності
800 грн 480 грн
Бафф BUFF Knitted & Polar Neckwarmer Fizz pink honeysuckle (BU 116007.511.10.00)
Код: 830225
Немає в наявності
1 532 грн
Велосипед детский BH Expert Junior Suspension 20" 7V 2020 Red (BH K2050.11R-M)
Код: 828076
Немає в наявності
18 350 грн
Sale
Бафф дитячий BUFF Junior Knitted & Polar Neckwarmer Jambo Pink Azalea (BU 113536.513.10.00)
Код: 830639
Немає в наявності
1 400 грн 980 грн
Самонадувающийся коврик Pinguin Horn 30 green (PNG 710.Green-30)
Код: 89095
Немає в наявності
1 976 грн
Sale
Гермомішок Sea To Summit Stopper Dry Bag 20L yellow (STS ASDB20YW)
Код: 818060
Немає в наявності
1 657 грн 994 грн
Ботинки женские ASOLO Stripe GTX ML Black-Black (ASL A26013.A388)
Код: 818712
Немає в наявності
6 300 грн
Ботинки женские ASOLO Nucleon GV ML Verbena/Yellow (ASL A40013.A150)
Код: 821055
Немає в наявності
9 600 грн
Sale
Гермомішок Sea To Summit Ultra-Sil Nano Dry Sack 20L Blue (STS AUNDS20BL)
Код: 818098
Немає в наявності
1 020 грн 612 грн
Страхувальний пристрій (спусковий) Black Diamond ATC-Pilot black (BD 620078.BLAK)
Код: 818620
Немає в наявності
2 635 грн