Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Налобний ліхтар Black Diamond Storm 500-R Azul (BD 6206754004ALL1)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Storm 500-R
Артикул: BD 6206754004ALL1
Код: 843027
Виробник: Black Diamond
3 230 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Налобний ліхтар Black Diamond Storm 500-R Azul (BD 6206754004ALL1)

Створений для тих, хто очікує від свого налобного ліхтаря повної продуктивності та функціональності, цінує невеликий розмір і компактність.
 
Особливості:
 
Перезаряджається: працює від вбудованої літій-іонної батареї великої ємності 2400 мАг із зарядним портом micro-USB
Максимальна потужність 500 люмен
Еластична пов'язка на голову з переробленого матеріалу має зручну для шкіри структуру Repreve
IP67: Водонепроникність - перевірено роботу на глибині щонайменше 1 метр під водою протягом 30 хвилин.
Технологія PowerTap™ дозволяє миттєво перемикатися між повною та затемненою потужністю
Пам'ять яскравості дозволяє вмикати та вимикати світло з вибраною яскравістю без повернення до налаштувань за замовчуванням
Налаштування включають затемнення, стробоскоп, червоний, зелений і синій, нічне бачення та режим блокування
Технологія багатогранної оптичної ефективності лінз
 
Характеристики:
 
Вага: 100 г
Потужність: max 500 люмен, med 250 люмен, min 6 люмен
Дальність освітлення: max 120 м, med 60 м, min 12 м
Максимальний час роботи: на максимум 7 годин, на середній потужності 19 годин, на мінімумі 350 годин
Додатковий світлодіод: Червоне світло/Зелене світло/Синє світло
Клас захищеності: IP67

Відгуки про Налобний ліхтар Black Diamond Storm 500-R Azul (BD 6206754004ALL1)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Налобний ліхтар Black Diamond Storm 500-R Azul (BD 6206754004ALL1)

Немає запитань про цей товар.
Налобний ліхтар Black Diamond Storm 500-R Azul (BD 6206754004ALL1)
Налобний ліхтар Black Diamond Storm 500-R Azul (BD 6206754004ALL1)
Код: 843027
Немає в наявності
3 230 грн
Нещодавно переглянуті
Шорти жіночі MARMOT Wm's Ginny Short dark charcoal (MRT 56650.1725)
Код: 817631
Немає в наявності
2 337 грн
Термошкарпетки жіночі Smartwool Women's Hike Medium Crew Socks Berry (SW SW294.044)
Код: 821486
Немає в наявності
1 105 грн
Куртка женская MARMOT Wm's Nanowick Jacket electric blue (MRT 85710.2692)
Код: 816938
Немає в наявності
4 207 грн
Кроссовки мужские ASOLO Pipe GV MM Cendre/Dark Brown (ASL A40032.A791)
Код: 823382
Немає в наявності
8 900 грн
Флис мужской MARMOT Drop Line Jacket Steel Onyx (MRT 83900.1515)
Код: 825341
Немає в наявності
4 037 грн
Код: 849630
Немає в наявності
189 972 грн
Рюкзак Lowe Alpine Cerro Torre 65:85 Bondi Blue (LA FBP-95-BO-65)
Код: 817693
Немає в наявності
11 560 грн
Кроссовки мужские Keen Jasper II Waterproof Black/Raven (1023868)
Код: 836934
Немає в наявності
6 739 грн
3
3
Sale
Приціл оптичний Vector Optics Continental x10 1-10x28 ED FFP Riflescope VET-CTR (SCFF-47)
Код: 847855
В наявності
40 937 грн 36 434 грн
Спальний мішок Naturehike L250 NH21MSD07, (9°C), Right Zip, Blue (6927595774830-R)
Код: 841874
Немає в наявності
1 870 грн