Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_626ca143436b5571c844d83bb348552a, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Ніж складаний Cold Steel Code 4 Spear Point - S35VN (CS-58PS)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Ніж складаний Cold Steel Code 4 Spear Point - S35VN (CS-58PS)

Cold Steel
8T.com.ua — офіційний дилер Cold Steel в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Code 4 Spear Point
Артикул: CS-58PS
Код: 846559
Виробник: Cold Steel
7 607 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Ніж складаний Cold Steel Code 4 Spear Point - S35VN (CS-58PS)

При розробці Code 4 метою компанії Cold Steel було створення ультратонкого, надлегкого та високофункціонального універсального ножа, який можна буде носити із собою весь день. Дуже приємно усвідомлювати, що у вас із собою гарний ніж, який не обтяжить ваш одяг і не надасть йому зайвого обсягу. Його приємно носити із собою, він завжди під рукою, коли він вам знадобиться!
 
Кожен кишеньковий ніж Code 4 доступний із двостороннім затискачем для кишені та штифтом для великого пальця. Оснащений міцною рукояткою з твердоанодованого алюмінію 6061, а також всесвітньо відомим замикаючим механізмом Tri-Ad від Cold Steel.
 
Особливості:
 
Ергономічний дизайн.
Лезо з чудовою корозійною стійкістю.
Кишенькова кліпса.
Зручна ручка для максимального комфорту.
 
Характеристики:
 
Матеріал леза: CPM S35VN steel
Форма клинка: Spear Point
Загальна довжина: 21.6 см
Довжина леза: 8.9 см
Товщина леза: 3.5 мм
Довжина рукояті: 12.7 см
Матеріал рукоятки: 6061 aluminum
Вага: 122 г
Замикаючий механізм: Tri-Ad Lock

Відгуки про Ніж складаний Cold Steel Code 4 Spear Point - S35VN (CS-58PS)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Ніж складаний Cold Steel Code 4 Spear Point - S35VN (CS-58PS)

Немає запитань про цей товар.
Ніж складаний Cold Steel Code 4 Spear Point - S35VN (CS-58PS)
Ніж складаний Cold Steel Code 4 Spear Point - S35VN (CS-58PS)
Код: 846559
Немає в наявності
7 607 грн
Нещодавно переглянуті
Ніж Cold Steel Bowie Spike (CS-53NBS)
Код: 846611
Немає в наявності
1 827 грн
Sale
Бафф дитячий BUFF Junior Polar Fynch Multi (BU 130102.555.10.00)
Код: 840279
Немає в наявності
1 400 грн 980 грн
Рюкзак Deuter Ypsilon Bluebery Flower (80223-3035)
Код: 813897
Немає в наявності
2 940 грн
3
3
Sale
Газовий пальник BRS (BRS-71)
Код: 841036
В наявності
4 090 грн 2 761 грн
Код: 847911
Немає в наявності
5 670 грн
Гермомішок Tramp PVC 50L olive (UTRA-068-olive)
Код: 842465
В наявності
917 грн
Шапка MARMOT Snowfall Pom Hat dark granite (MRT 15620.1434)
Код: 815818
Немає в наявності
1 105 грн
3
3
Sale
Ліхтар ручний Fenix WF11E Cree XP-G2 (R5) (WF11E)
Код: 834318
В наявності
2 810 грн 2 473 грн
Sale
Каска SINGING ROCK PLASMA WORK AQ red (SR X0033.RR-00)
Код: 818506
Немає в наявності
9 350 грн 4 675 грн
3
3
Каркас для намету Tramp Aero 3 (UTRT-003-P)
Код: 854010
В наявності
2 002 грн