Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch BEL M4 Khaki (TT 7164.343)

Tasmanian Tiger
8T.com.ua — офіційний дилер Tasmanian Tiger в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: 2 SGL Mag Pouch BEL M4
Артикул: TT 7164.343
Код: 822387
Виробник: Tasmanian Tiger
950 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch BEL M4 Khaki (TT 7164.343)

TASMANIAN TIGER - TT 2 SGL Mag Pouch Bel M4 MC - расположенные рядом маленькие подсумки для двух магазинов М4 с креплением на амортизирующем тросе.
 
Особенности:
 
сохраняет форму благодаря стенкам, сделанным из 3-х слоев материала
подходит для магазинов M4/AR15
система MOLLE
передние и боковые поверхности с системой MOLLE для крепления дополнительных подсумков

Відгуки про Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch BEL M4 Khaki (TT 7164.343)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch BEL M4 Khaki (TT 7164.343)

Немає запитань про цей товар.
Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch BEL M4 Khaki (TT 7164.343)
Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger 2 SGL Mag Pouch BEL M4 Khaki (TT 7164.343)
Код: 822387
Немає в наявності
950 грн
Нещодавно переглянуті
Скельні туфлі Black Diamond Women's Momentum Climbing Shoes Black/Alloy (BD 5701069309)
Код: 832377
Немає в наявності
4 972 грн
Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch MP7 20+30 Khaki (TT 7698.343)
Код: 822560
Немає в наявності
500 грн
Кросівки чоловічі Black Diamond Mission LT Approach Shoes Nickel/Ultra Blue (BD 580001.9128)
Код: 827461
Немає в наявності
6 587 грн
3
3
Sale
Спальний мішок Naturehike Lightweight Summer LW180 NH21MSD09, p-p XL, Left Zip, Light Green (6927595777961-L)
Кофта жіноча Smartwool Women's Shadow Pine V-Neck Rib Sweater Sparrow Heather/Sunset Coral Heather (SW SW016486.H47)
Код: 833190
Немає в наявності
6 375 грн
Термошкарпетки чоловічі Smartwool Men's Hike Classic Edition Full Cushion Crew Socks Black (SW SW013000.001)
Код: 836007
Немає в наявності
1 020 грн
Код: 846804
Немає в наявності
2 762 грн
3
3
New
Трекінгові палиці TSL Trail Carbon 4 Cork Short, 120 cm, Flamingo (PFBTC4W.120SHF)
Sale
Секція для каркасу наметів Turbat Alu 500*8.5 (1шт) (012.005.0173)
Код: 854232
В наявності
220 грн 200 грн
Велосипед горный Focus Whistler 3.9" 22G 29" 44/M Chromosilver Matt р.M (FCS 633019226)
Код: 823653
Немає в наявності
32 730 грн