Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL VL M4 Olive (TT 7580.331)

Tasmanian Tiger
8T.com.ua — офіційний дилер Tasmanian Tiger в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: SGL Mag Pouch BEL VL M4
Артикул: TT 7580.331
Код: 822543
Виробник: Tasmanian Tiger
350 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL VL M4 Olive (TT 7580.331)

Подсумок под один магазин M4 или PMAG G36, закрепленный резинкой. Застежка-липучка на задней стороне. Основное применение: в сочетании с комплектом боковых панелей TT 7735. Подходит для использования в качестве дополнительного подсумка для пехоты.
 
Особенности:
 
• Эластичная резина
• Липучка на спине
• Подходит для PMAG G36, AR15,
• Подходит для TT Plate Carrier SK
• Подходит в сочетании с платформой TT со съемной передней панелью
 
Характеристики:
 
Размеры: 12 х 7,5 х 2 см
Вес: 30 г
Материал: CORDURA® 700 день
Материал: T-Stretch

Відгуки про Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL VL M4 Olive (TT 7580.331)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL VL M4 Olive (TT 7580.331)

Немає запитань про цей товар.
Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL VL M4 Olive (TT 7580.331)
Подсумок для магазинов Tasmanian Tiger SGL Mag Pouch BEL VL M4 Olive (TT 7580.331)
Код: 822543
Немає в наявності
350 грн
Нещодавно переглянуті
Жилет женский MARMOT Wm's Bronco Hooded Vest Iceberg (MRT 78900.2107)
Код: 822182
Немає в наявності
6 375 грн
Sale
New
Ніж кухонний Victorinox Fibrox Boning, 15 cm, Black (5.6003.15)
Код: 854973
В наявності
1 489 грн 1 251 грн
Термофутболка женская MARMOT Wm's Meghan Crew arctic navy/totem (MRT 13580.3805)
Код: 818746
Немає в наявності
2 550 грн
Майка женская MARMOT Wm's Vogue Tank Sea Green Kaleidoscope (MRT 6566.8488)
Код: 826461
Немає в наявності
1 700 грн
Рюмка складаная Sea To Summit X-Shot Grey (STS AXSHOTGY)
Код: 820917
Немає в наявності
212 грн
Sale
Зірка шатунів + болти absoluteBLACK Gravel 1X Oval 110/5 48T Grey (AB GROV48/110/5GR)
Код: 832913
Немає в наявності
4 500 грн 2 924 грн
Штаны женские MARMOT Wm's Meribel Pant Electric Blue (MRT 75830.2692)
Код: 827423
Немає в наявності
8 075 грн
Sale
Автомобільне кріплення на дах Sea To Summit Pack Rack Inflatable Roof Rack (STS APAKRAK)
Код: 823079
Немає в наявності
3 697 грн 2 218 грн
Штани чоловічі Tatonka Mariso Zip Off Pants Bark Green (TAT 8219.041)
Код: 826420
Немає в наявності
6 400 грн