Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_719ad4704d2c146256e00e45e017ab51, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Разгрузочный жилет Tasmanian Tiger Plate Carrier MK2 Khaki (TT 7796.343)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Разгрузочный жилет Tasmanian Tiger Plate Carrier MK2 Khaki (TT 7796.343)

Tasmanian Tiger
8T.com.ua — офіційний дилер Tasmanian Tiger в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Plate Carrier MK2
Артикул: TT 7796.343
Код: 822740
Виробник: Tasmanian Tiger
4 500 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Разгрузочный жилет Tasmanian Tiger Plate Carrier MK2 Khaki (TT 7796.343)

TASMANIAN TIGER - TT Plate Carrier MKII (TT 7796) - легкий разгрузочный жилет под бронепластины размером 30х25 см, состоящий из передней и задней части.
 
Особенности:
 
мягкие регулируемые ремни.
MOLLE System.
 
Характеристики:
 
Вес:1.1 кг
Размер:45x47x7 см

Відгуки про Разгрузочный жилет Tasmanian Tiger Plate Carrier MK2 Khaki (TT 7796.343)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Разгрузочный жилет Tasmanian Tiger Plate Carrier MK2 Khaki (TT 7796.343)

Немає запитань про цей товар.
Разгрузочный жилет Tasmanian Tiger Plate Carrier MK2 Khaki (TT 7796.343)
Разгрузочный жилет Tasmanian Tiger Plate Carrier MK2 Khaki (TT 7796.343)
Код: 822740
Немає в наявності
4 500 грн
Нещодавно переглянуті
Рюкзак Fjallraven Kanken Laptop 17" Frost Green/Chess Pattern (27173.664-904)
Код: 834933
Немає в наявності
6 240 грн
Код: 850398
Немає в наявності
4 802 грн
Жилет пуховой мужской MARMOT Zeus Vest cinder (MRT 7204.1415)
Код: 817010
Немає в наявності
6 587 грн