Корзина
Ваша корзина пуста!
Это никогда не поздно исправить :)

Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)

Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)
Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)
Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)
Peltonen
8T.com.ua — официальный дилер Peltonen в Украине.
Только оригинальная продукция и официальная гарантия!
Нет в наличии
Модель: M07 (N690)
Артикул: FJP257
Код: 851694
Производитель: Peltonen
5 994 грн
Доставка
Доставка Новой Почты - БЕСПЛАТНО от 2000 грн
1-2 дня - Адреса ближайших отделений смотрите на карте
Курьерская доставка Новой почтой - БЕСПЛАТНО от 5000 грн
Курьерская доставка Новой почтой - БЕСПЛАТНО от 5000 грн
Быстрая отправка - 1-2 дня
Оплата
При получении
При получении
Счёт ФОП
Счёт ФОП

Описание Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)

Ножі Peltonen - творіння фінського військового спостерігача Юха-Пекка Пелтонена. Творцем ножа став відставний капітан фінської армії Юха-Пекка Пелтонен (J-P Peltonen), який брав участь у низці сучасних миротворчих місій ООН. Ідея народилася в пекучій спеці Південного Лівану і була адаптована творцем до суворих реалій Півночі. Ranger Puukko був розроблений з урахуванням функціональності як інструмент для професіоналів та надійний компаньйон для мисливців та шукачів пригод, які дбають про якість інструменту, який завжди має бути під рукою.
 
До роботи над власною лінійкою ножів Пелтонена підштовхнуло те, що армійські ножі, зазвичай, більше підходять для ведення ближнього бою, ніж для виконання побутових польових завдань. У прагненні створити ідеальний універсальний ніж за основу було взято форму традиційної «фінки» puukko. Результатом роботи став чудово збалансований господарсько-побутовий ніж Peltonen Ranger Knife, що випускається у двох розмірах: побільше – M95, та поменше – M07.
 
Назва Sissipuukko складається з двох слів: "sissi" - від слова "рейнджер" або "партизан" і "puukko" - за назвою традиційного ножа.
 
Sissipuukko M07 Ranger:
 
Хороший ніж має бути безпечним у використанні, він добре лежить у руці та має надійний хват. Першорядну роль також грає якість різу. Завершальним штрихом хорошого ножа, звичайно ж, є належний чохол: такий, який надійно утримують його на своєму місці, але при цьому надає користувачеві простий спосіб вилучення ножа при першій необхідності.
 
M07 Ranger Puukko (фін. Sissipuukko M07) забезпечує все це. Це міцний інструмент, що підходить для потреб військових, лісників, мисливців та ентузіастів-мандрівників.
 
Клинок та заточування:
 
Кований клинок моделі M07 має довжину 12,5 см, товщину 4,25 мм. Він гострий, довго зберігає ефективність різу і за необхідності легко заточується. Виготовлений клинок із нержавіючої сталі марки N690.
 
N690 - це легована кобальтом мартенситна нержавіюча сталь виробництва компанії Böhler - Uddeholm AG. Сталь має оригінальний хімічний склад, що виділяється на тлі інших марок подібних сталей. Одна з основних відмінностей нержавіючої сталі N690 у тому, що вона має у своєму складі 1,5% кобальту, який підвищує жароміцність сталі та чинить сильний вплив на її механічні властивості.
 
Клинок має заточування зі скандинавськими спусками (Scandi grind). Скандинавські спуски – це різновид прямих спусків, коли підводи відсутні взагалі, а ріжуча кромка утворюється самими спусками. Спуски одночасно є і підводами, сходячись у нуль і формуючи ріжучу кромку. Перевагою сканді-грінда також є те, що такий ніж можна наточити в лісі на камені. Високі спуски дозволяють вирішити проблему утримання кута під час заточування. Сканді можна покласти спусками на камінь, і це дуже спрощує заточування.
 
Такий профіль клинка характерний для ножів пуукко («фінок») і вважається одним із найвдаліших для різання по дереву. Крім того, такий клинок дуже міцний.
 
Руків’я:
 
Ергономічне руків’я M07 Ranger Puukko реалізоване таким чином, що зберігає свою функціональність незалежно від обставин. Завдяки своїй текстурі, утриманню та приємному на дотик матеріалу надійно сидить навіть у мокрих руках. TPV (термопластичний вулканізат) не вбирає вологу і інертний до хімічних речовин, не кажучи вже про перепади температури. Стійкість матеріалу до вм'ятини та стирання майже нескінченна.
 
Чохол:
 
Серед явних козирів M07 Ranger Puukko є інноваційне рішення для піхв EasyLock.
 
Пелтонен розробив композитні піхви з унікальним роликовим механізмом фіксації (система EasyLock), при якій усередині піхов встановлено гумове коліщатко, яке служить фіксатором. Коли ніж вкладається або виймається, гарда впирається в коліщатко і прокручує його, ніж при цьому плавно входить або виходить з піхов.
 
Ніж надійно сидить у піхвах, але при необхідності його легко витягнути однією рукою. Поясна петля піхв з липучкою сумісна з системами MOLLE і PALS, що відкриває безліч можливостей для носіння ножа. Ви можете носити M07 Ranger Puukko на ремені, жилеті або на лямках рюкзака, розвантаження. Піхви допускають горизонтальне та перевернене носіння.
 
Важливо, що композитний пластик не псується від вологи і прямо з коробки є двостороннім і підходить як для правші, так і для шульги.
 
Ніж M07 Ranger Puukko на 100% виготовлений у Фінляндії та гарантує довге використання та надійність.
 
Цей ніж оцінять як військові, так і ті, хто шукає якісний фіксований ніж для аутдорних завдань.
 
Характеристики:
 
Толщина клинка: 4,25 мм
Марка стали: N690
Твердость клинка, HRC: 60
Тип заточки: Plain
Материал чехла: композитный пластик
Вес: 180 г
Тип клинка: Normal point
Общая длина: 250 мм
Материал рукоятки: TPE
Длина клинка: 125 мм
Страна производитель: Финляндия

Отзывы о Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вопросы и ответы (FAQ) Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)

Нет вопросов об этом товаре.
Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)
Нож Peltonen M07 (N690), Black, Black (FJP257)
Код: 851694
Нет в наличии
5 994 грн
Вы смотрели
Сумочка Fjallraven Gear Bag Dusk (24213.042)
Код:834820
Нет в наличии
1 560 грн
Шорты мужские MARMOT Interval Short slate grey/cinder (MRT 63090.1453)
Код:816972
Нет в наличии
2 210 грн
Рюкзак Lowe Alpine TFX Annapurna ND 65:80 pepper red (LA LR7243.D17)
Код:814112
Нет в наличии
10 965 грн
Бафф BUFF Lightweight Merino Wool Lise Rosewood (BU 130052.341.10.00)
Код:839194
Нет в наличии
1 350 грн
Рюкзак Tatonka Cima Di Basso 22 Titan Grey (TAT 1495.021)
Код:822847
Нет в наличии
4 040 грн
Куртка женская MARMOT Wm's Trail Wind Jacket gemstone (MRT 35960.6260)
Код:816882
Нет в наличии
2 975 грн
Кошелек Pinguin Neck Security L green (PNG 333.Green-L)
Код:819281
Нет в наличии
935 грн
Велошлем детский BH Lite Kid RJ T Red (BH 690013900)
Код:827696
Нет в наличии
1 250 грн
Фляга Laken Futura 1 L Red (73-R)
Код:840112
В наличии
546 грн
Фляга Laken Futura 1.5 L Blue (74-A)
Код:840115
В наличии
681 грн