Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_c1d3ac90432780fcda8be1cb98fdfa84, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17+5 graphite/phantom black (LA FTR-15-083-17)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17+5 graphite/phantom black (LA FTR-15-083-17)

Lowe Alpine
8T.com.ua — офіційний дилер Lowe Alpine в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Trek Pod 17+5
Артикул: LA FTR-15-083-17
Код: 813935
Виробник: Lowe Alpine
2 720 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17+5 graphite/phantom black (LA FTR-15-083-17)

Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17 +5 - качественный легкий рюкзак для путешествий, известного производителя. Его особенностью является замок при розчипанни которого объем рюкзака увеличивается на 5 литров. Рюкзак предназначен для путешествий, повседневного использования в городе, и несложных однодневных походов.
 
Особенности:
 
регулируемый объем
анатомические плечевые ремни
компрессионные стяжки
два отделения
фронтальный карман с органайзером
совместимость с питьевой системой
карабин для ключей
выход для наушников
боковые сетчатые карманы
Декабрь стяжка со свистком
поясной ремень снимается
 
Характеристики:
 
вес: 650 грамм
объем: 17 +5 л
материал: N630

Відгуки про Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17+5 graphite/phantom black (LA FTR-15-083-17)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17+5 graphite/phantom black (LA FTR-15-083-17)

Немає запитань про цей товар.
Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17+5 graphite/phantom black (LA FTR-15-083-17)
Рюкзак Lowe Alpine Trek Pod 17+5 graphite/phantom black (LA FTR-15-083-17)
Код: 813935
Немає в наявності
2 720 грн
Нещодавно переглянуті
Sale
Бафф дитячий BUFF Child Polar alb multi (BU 121631.555.10.00)
Код: 830787
Немає в наявності
1 400 грн 980 грн
3
3
Sale
Ніж складаний Civivi Mini Praxis, (7.5 см) D2 / G10 чорний (C18026C-2)
Код: 841017
В наявності
2 530 грн 2 226 грн
Кресло карповое NORFIN Preston NF NF-20604
Код: 810877
Немає в наявності
3 955 грн
Куртка жіноча MARMOT Wm's Bantamweight Jacket Double Mint (MRT 36040.4839)
Код: 823847
Немає в наявності
13 812 грн
Гермочохол Sea To Summit Medium Tablets Tpu Guide Waterproof Case blue (STS ACTPUTABMBL)
Код: 818192
Немає в наявності
1 445 грн
Ніж складаний Cold Steel Grik (CS-28E)
Код: 846589
Немає в наявності
2 592 грн
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Red (PNG 315.Red)
Код: 819658
Немає в наявності
4 760 грн
Велошолом POC Ventral Air Spin Hydrogen White Raceday (PC 106701034)
Код: 828151
Немає в наявності
12 500 грн
Бафф BUFF National Geographic Original same sea (BU 123869.804.10.00)
Код: 830451
Немає в наявності
855 грн
Рюкзак Berghaus Vapour 32 Blue (20814L77)
Код: 811036
Немає в наявності
2 678 грн