Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Рюкзак медичний Tasmanian Tiger Medic Assault Pack MC2 Coyote Brown (TT 7618.346)

Tasmanian Tiger
8T.com.ua — офіційний дилер Tasmanian Tiger в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Medic Assault Pack MC2
Артикул: TT 7618.346
Код: 839992
Виробник: Tasmanian Tiger
9 550 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Рюкзак медичний Tasmanian Tiger Medic Assault Pack MC2 Coyote Brown (TT 7618.346)

Зменшена версія перевіреного рюкзака TT FR Move On. Рюкзак першої медичної допомоги.
 
Особливості:
 
- Знімні плечові ремені
- Велика ручка для перенесення при відкритому положенні
- Внутрішні точки фіксації, що моделюються, для організації медичного спорядження
- Кишеня для ножиць
- Прозорі внутрішні підсумки, позначені кольоровими стрічками на велкро основі
- Інтегровані візуальні маркери
- Внутрішня знімна панель із еластичними петлями
- Система MOLLE з лазерним розкроєм
- Поставляється з перехідними стропами для безпосереднього прикріплення до бронежилетів
- Регульовані по довжині плечові ремені дозволяють носити рюкзак разом з великими бронежилетами.
 
Характеристики:
 
Вага: 960 г
Габарити: 46*28*8.5 см
Об'єм : 15 л

Відгуки про Рюкзак медичний Tasmanian Tiger Medic Assault Pack MC2 Coyote Brown (TT 7618.346)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Рюкзак медичний Tasmanian Tiger Medic Assault Pack MC2 Coyote Brown (TT 7618.346)

Немає запитань про цей товар.
Рюкзак медичний Tasmanian Tiger Medic Assault Pack MC2 Coyote Brown (TT 7618.346)
Рюкзак медичний Tasmanian Tiger Medic Assault Pack MC2 Coyote Brown (TT 7618.346)
Код: 839992
Немає в наявності
9 550 грн
Нещодавно переглянуті
Контейнер силіконовий на 2 відсіки з ложкой-виделкой Tramp 900ml olive (UTRC-090-olive)
Код: 838351
Немає в наявності
440 грн
Сандали женские Teva Terra Fi Lite Atitlan Bright Purple (TVA 8768.393)
Код: 824096
Немає в наявності
4 000 грн
3
3
Сумка на пояс Fjallraven High Coast Hip Pack Black (23223.550)
Код: 834957
В наявності
3 276 грн
3
3
Сумка на пояс Fjallraven Kanken Hip Pack Fog (23796.021)
Код: 834989
В наявності
3 120 грн
Sale
Сандалі чоловічі Keen Newport H2 Brindle/Canteen (1024631)
Код: 842432
Немає в наявності
7 280 грн 5 096 грн
Код: 849637
Немає в наявності
25 000 грн
Брелок Andrea Sampaoli Creazioni Cross Sountry Ski (ASC 1)
Код: 825149
Немає в наявності
825 грн
Пончо-тент Sea To Summit Nylon Tarp Poncho Green (STS APONCHOGN)
Код: 818150
Немає в наявності
2 550 грн
Сублімована страва суп-гуляш Adventure Menu Goulash soup 65 г (AM 210)
Код: 827919
Немає в наявності
325 грн
Туристичні гетри Tatonka Gaiter 210HD Short Light Red (TAT 2747.015)
Код: 821859
Немає в наявності
1 200 грн