Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_79f149a30acfa965249f88eb896ab499, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey

Terra Incognita
8T.com.ua — офіційний дилер Terra Incognita в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Trace 22
Артикул: 04061
Код: 813820
Виробник: Terra Incognita
1 370 грн
Характеристики:
Офіційна гарантія: 12 месяцев
Переглянути все
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey

Функциональный рюкзак объемом 22L для людей активного образа жизни. Идеально подходит для поездок на роботу, учёбу или для однодневных прогулок.
 
Особенности:
 
PERFORATE подвесная система
полностью вентилируемая спина
анатомическая конструкция вентилируемых плечевых лямок
грудная стяжка
верхний фронтальный карман на молнии
передний вертикальный карман на молнии с карабином для ключей
съемный регулируемый поясной ремень
два боковых эластичных кармана
усиленное дно
 
Характеристики:
 
Ткань 420D Polyester Ballistic
Ткань дна 1680D Nylon FTX TM
Подвесная система PERFORATE
Объем: 22 л
Вес, кг 0.71
Фурнитура Duraflex®
Молния YKK®
 
Подвесная система PERFORATE Carry System:
 
Термолитая система спинки "PERFORATE back system" имеет множество воздушных каналов-отверстий, покрытых дышащей сеткой. Такая конструкция уменьшает вес и обеспечивает эффективную вентиляцию. Жесткий пластик, которым продублирована подвесная система, обеспечивает точное распределение веса и высокую комфортность. Конструкция спинки позволяет при необходимости спрятать поясной ремень.

Основні характеристики Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey

Офіційна гарантія: 12 месяцев

Відгуки про Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey

Немає запитань про цей товар.
Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey
Рюкзак Terra Incognita Trace 22 orange / grey
Код: 813820
Немає в наявності
1 370 грн
Нещодавно переглянуті
Код: 842750
Немає в наявності
4 700 грн
Код: 850230
Немає в наявності
819 грн
Sale
Закладний елемент Black Diamond Stopper #5 Purple (BD 225205)
Код: 814519
Немає в наявності
722 грн 505 грн
Каска Black Diamond Half Dome Blizzard p.S/M (BD 620206.BLZZ-SM)
Код: 814324
Немає в наявності
2 550 грн
Sale
Гермомішок Exped Drybag Versa Bright 3 cyan (018.1199)
Код: 851070
В наявності
520 грн 473 грн
Рюкзак Black Diamond Nitro 22 Black (BD 681215.BLAK)
Код: 819512
Немає в наявності
5 312 грн
Велоокуляри POC DO Blade Navy Black/Hydrogen White (PC DOBL50128041V281)
Код: 821246
Немає в наявності
6 850 грн
Шапка BUFF Lightweight Merino Wool Hat Ensign Multi Stripes (BU 117997.747.10.00)
Код: 828500
Немає в наявності
1 092 грн
Код: 839262
Немає в наявності
2 795 грн
Рюкзак Lowe Alpine AirZone Pro 45:55 Bark/Pumpkin (LA FTD-50-BLP-45)
Код: 812626
Немає в наявності
7 607 грн