Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_23de1618c8233e714b8182972a67c166, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right

Terra Incognita
8T.com.ua — офіційний дилер Terra Incognita в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Asleep 400
Артикул: 02203
Код: 813500
Виробник: Terra Incognita
1 547 грн
Характеристики:
Офіційна гарантія: 12 месяцев
Переглянути все
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right

Высококачественная серия универсальных спальных мешков конструкции типа "одеяло" с капюшоном. 
Благодаря расширенной нижней части Вы всегда сможете ночевать удобно и комфортно. При необходимости раскладывается в одеяло.
 
Особенности:
 
- молния с двумя двухсторонними замками
- фосфоресцирующий элемент на замке молнии "GLOW ZIP PULL"
- анатомический капюшон
- утеплительный воротник
- утеплительная планка под молнией с защитой от защемления
- внутренний карман для документов
- клапан для защиты молнии от расстегивания
- петли для подвешивания
- компрессионная упаковка
 
Характеристики:
 
Температурный режим, C:    –15/–9/+17
Вес (min/max), кг:     1,99 / 2,19
Упаковка, см: 26х38
Размер, см: 190+30x80
Наружный материал: 210T Polyester Rip Stop, W/R, CIRE
Внутренний материал: Polycotton 96*72 T/C
Наполнитель: Hollowcore

Основні характеристики Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right

Офіційна гарантія: 12 месяцев

Відгуки про Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right

Немає запитань про цей товар.
Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right
Спальник Terra Incognita Asleep 400 Green Right
Код: 813500
Немає в наявності
1 547 грн
Нещодавно переглянуті
Рюкзак Tatonka Cona 25 bright blue (TAT 1540.194)
Код: 89754
Немає в наявності
4 200 грн
Бафф BUFF Reversible Polar ethereal violet/wine berry (BU 113138.619.10.00)
Код: 828961
Немає в наявності
1 330 грн
Куртка мужская MARMOT Rom Jacket cinder/slate grey (MRT 80320.1452)
Код: 816446
Немає в наявності
8 500 грн
3
3
Окуляр Sigeta 66 Series 9 мм, 66°, 1.25" (65084)
Код: 853690
В наявності
3 000 грн
Код: 845703
Немає в наявності
5 250 грн
Рюкзак Black Diamond Magnum 20 Laurel (BD 681164.LAUR)
Код: 811222
Немає в наявності
3 187 грн