Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_e3dfcb734ced452fb7577500b26c161a, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Страхувальна система Black Diamond Solution Women's octane p.M (BD 651083.OCTN-M)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Страхувальна система Black Diamond Solution Women's octane p.M (BD 651083.OCTN-M)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Solution Women's
Артикул: BD 651083.OCTN-M
Код: 814456
Виробник: Black Diamond
3 655 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Страхувальна система Black Diamond Solution Women's octane p.M (BD 651083.OCTN-M)

BLACK DIAMOND Solution - (BD 651083) - система страхувальна - легка та надзвичайно комфортна жіноча страховка система, ідеальний вибір для скелелазіння, а також для гірського туризму чи альпінізму.
 
Система чудово розподіляє навантаження, знижуючи тиск на найбільш чутливі точки. Система має ергономічну форму та забезпечує максимальну свободу рухів та комфорт.
 
Особливості:
 
- легкий поясний ремінь із Fusion Technology Comfort
- еластичні знімні регулювальні ремені ззаду
- 4 профільовані завісні петлі
- петля витримує 12 кН
 
Технічні характеристики:
 
- Серія: Sport
- Стать жіноча
- Вага: 330 г
 
- Поясний ремінь/ніжні петлі :
 
XS - 66-74 см/46-51 см
S – 71-79 см / 51-56 см
М – 78-84 см / 56-61 см
L - 84-91 см / 61-66 см

Відгуки про Страхувальна система Black Diamond Solution Women's octane p.M (BD 651083.OCTN-M)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Страхувальна система Black Diamond Solution Women's octane p.M (BD 651083.OCTN-M)

Немає запитань про цей товар.
Страхувальна система Black Diamond Solution Women's octane p.M (BD 651083.OCTN-M)
Страхувальна система Black Diamond Solution Women's octane p.M (BD 651083.OCTN-M)
Код: 814456
Немає в наявності
3 655 грн
Нещодавно переглянуті
Веложилет чоловічий POC M's Liner Vest Sylvanite Grey (PC 510901043)
Код: 832340
Немає в наявності
8 000 грн
Куртка жіноча MARMOT Wm's Variant Jacket gemstone/black (MRT 88730.6456)
Код: 815204
Немає в наявності
7 012 грн
Футболка мужская MARMOT Windridge SS Blush (MRT 60390.6003)
Код: 824378
Немає в наявності
1 615 грн
Рюкзак Black Diamond Mission 55 cobalt p.S (BD 681186.CBLT-S)
Код: 818654
Немає в наявності
9 732 грн
Гермомешок Tatonka Stausack L blue (TAT 3079.215)
Код: 819225
Немає в наявності
760 грн
Код: 846703
Немає в наявності
12 500 грн
Sale
Бафф дитячий BUFF Child Original EcoStretch origami flock multi (BU 118336.555.10.00)
Код: 830759
Немає в наявності
800 грн 480 грн
Подставка под велосипед RaceOne Pony Orange (RCN 01PONYO)
Код: 825186
Немає в наявності
2 300 грн
Sale
Закладний елемент Black Diamond Camalot Z4 #0.3 (BD 262244)
Код: 828042
Немає в наявності
4 547 грн 3 183 грн
Куртка мужская MARMOT PreCip Stretch Jacket Team Red (MRT 31640.6278)
Код: 823722
Немає в наявності
6 375 грн