Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Трекінгові палиці Black Diamond Alpine Carbon Cork (BD 112514.3010)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Alpine Carbon Cork
Артикул: BD 112514.3010
Код: 823185
Виробник: Black Diamond
8 330 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Трекінгові палиці Black Diamond Alpine Carbon Cork (BD 112514.3010)

Високо універсальні, повністю регульовані чотирисезонні палиці, виготовлені з високоякісних матеріалів, Black Diamond Alpine Carbon Trekking Pole легко справляється з альпіністськими похідними маршрутами, експедиціями в середині зими та далекими походами. Три вали зі 100% вуглецевого волокна забезпечують швидку і надійну зміну довжини завдяки зміненому регулюванню FlickLock Pro, яке тепер має більш обтічний алюмінієвий дизайн, який легший і простий у використанні. Тепер зручна пробкова рукоятка з вологопоглинача була доповнена ергономічною верхньою накладкою з м'яким на дотик для покращеного комфорту, а новий ремінець забезпечує кращу безпеку навколо зап'ястя при роботі на крутих схилах. 38-міліметровий кошик та змінні технічні наконечники дозволяють перемикатися між твердосплавними та гумовими наконечниками, щоб враховувати зміну поверхні.
 
Особливості:
 
Високоякісна пробкова рукоятка з удосконаленим ергономічним верхом для м'якого дотику та ремінцем для вирішення проблем для кращої керованості та безпеки
Нове регулювання FlickLock Pro - тепер з алюмінієвою конструкцією, яка легша і простіша у використанні
3-х секційний вал із 100% вуглецевого волокна
Змінні карбідні технічні наконечники, 38-мм трекінговий кошик
Лижний сумісний наконечник прийме 100-міліметрові кошики для глибокого снігу
 
Технічні характеристики:
 
Розмір: 61 см
Довжина у розібраному стані: 61-130 см
Вага пари: 486 г

Відгуки про Трекінгові палиці Black Diamond Alpine Carbon Cork (BD 112514.3010)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Трекінгові палиці Black Diamond Alpine Carbon Cork (BD 112514.3010)

Немає запитань про цей товар.
Трекінгові палиці Black Diamond Alpine Carbon Cork (BD 112514.3010)
Трекінгові палиці Black Diamond Alpine Carbon Cork (BD 112514.3010)
Код: 823185
Немає в наявності
8 330 грн
Нещодавно переглянуті
В'єтнамки жіночі Teva Olowahu Isla Red (TVA 8761.925)
Код: 830595
Немає в наявності
1 600 грн
Рюкзак Tatonka Norix 48 Bordeaux Red (TAT 1379.047)
Код: 826792
Немає в наявності
7 710 грн
Рюкзак Tatonka Zefir 25 bright blue\warm grey (TAT 1541.P.142)
Код: 89834
Немає в наявності
5 000 грн
Термофляга Laken Lakenjoy Thermo Bottle 0,5L Orange (J50O)
Код: 836108
Немає в наявності
1 575 грн
Sale
Кросівки чоловічі ASOLO Agent Evo GV MM Graphite (ASL A40036.A516)
Код: 823367
Немає в наявності
6 800 грн 5 100 грн
Куртка мужская MARMOT Space Walk Jacket orange rust-green lime-sunset orange (MRT 70940.7457)
Код: 815347
Немає в наявності
16 150 грн
Код: 839611
Немає в наявності
1 560 грн
Sale
Панама BUFF Travel Bucket Hat Gline Black M/L (BU 128626.999.25.00)
Код: 839216
Немає в наявності
1 450 грн 870 грн
Sale
Бафф дитячий BUFF Kids Polar Chrysta Purple (BU 126939.605.10.00)
Код: 835706
Немає в наявності
1 400 грн 980 грн
Майка женская MARMOT Wm's Collins Tank Malachite (MRT 48490.3679)
Код: 821465
Немає в наявності
2 125 грн