Warning: session_start(): open(/home/ministr/.system/tmp/sess_d17473a17563a36207c30e60663918d6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/ministr/.system/tmp) in /home/ministr/8t.com.ua/www/system/storage/modification/system/library/session.php on line 42 Треккинговые палки Black Diamond Distance Z Z-Poles 130 (BD 112181-130)
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Треккинговые палки Black Diamond Distance Z Z-Poles 130 (BD 112181-130)

Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Distance Z Z-Poles
Артикул: BD 112181-130
Код: 817848
Виробник: Black Diamond
4 377 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Треккинговые палки Black Diamond Distance Z Z-Poles 130 (BD 112181-130)

BLACK DIAMOND Distance Z Z-POLES - (BD 112181) - палки треккинговые - многоцелевые палки предназначенные для бега по пересеченной местности, туристов и путешественников данные палки являются самыми доступными с Z-pole технологией.
 
Особенности:
 
 - Все три колена сделаны из прочного алюминия
 - Трех секционная конструкция Z-Pole с системой быстрой сборки
 - Система регулировки FlickLock
 - Легкие рукоятки из пенообразного материала
 - Темляки из дышащего, хорошо отводящего влагу материала
 - Специальные накладки из пенообразного материала, позволяющие надежно перехватывать палку при траверсах и движении по крутым склонам
 - В комплект входят сменные наконечники Сarbide Tech Tips, Rubber Tech Tips
 
Технические характеристики:
 
 - Пол: мужской
 - Материал: алюминий
 - Серия: Distance
 - Длина/длина в разобранном состоянии/вес пары:
   110 см - 110 см / 36 см / 350 г
   120 см - 120 см / 40 см / 360 г
   130 см - 130 см / 43 см / 370 г

Відгуки про Треккинговые палки Black Diamond Distance Z Z-Poles 130 (BD 112181-130)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Треккинговые палки Black Diamond Distance Z Z-Poles 130 (BD 112181-130)

Немає запитань про цей товар.
Треккинговые палки Black Diamond Distance Z Z-Poles 130 (BD 112181-130)
Треккинговые палки Black Diamond Distance Z Z-Poles 130 (BD 112181-130)
Код: 817848
Немає в наявності
4 377 грн
Нещодавно переглянуті
Рюкзак Marmot Kompressor Speed с Hydrapak 2l и флягой Hydpapak 0.5l Cobalt Blue/Dark Azure (MRT 26550.2777)
Код: 89678
Немає в наявності
5 440 грн
3
3
Sale
Пневматичний страйкбольний пістолет Umarex Beretta APX, Blowback, кал. 6 мм (2.6302)
Код: 837843
Немає в наявності
13 000 грн
3
3
Sale
Пневматична гвинтівка Umarex Colt M4 кал. 4,5 мм (2.4981)
Код: 848047
В наявності
14 580 грн 13 122 грн
Код: 850955
Немає в наявності
799 грн
Фляга Pinguin Tritan Slim Bottle BPA-free 1L Green (PNG 804645)
Код: 828452
Немає в наявності
510 грн
Sale
Куртка жіноча Black Diamond Women's Approach Down Hoody, Soft Ochre (BD 7440937024)
Код: 849364
Немає в наявності
15 597 грн 12 478 грн
Підкладка для спального мішка Naturehike NH15S012-E, Large, Green (6927595776971)
Код: 845455
Немає в наявності
1 570 грн
Футболка мужская Smartwool Men's Sun Rise LS Slim Fit Tee Light Gray (SW SF944.039)
Код: 821797
Немає в наявності
3 136 грн
Код: 850408
Немає в наявності
4 802 грн