Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Закладний елемент Black Diamond Stopper #9 Blue (BD 225209)

Sale
Black Diamond
8T.com.ua — офіційний дилер Black Diamond в Україні.
Тільки оригінальна продукція та офіційна гарантія!
Немає в наявності
Модель: Micro Stopper
Артикул: BD 225209
Код: 814523
Виробник: Black Diamond
722 грн 505 грн
Доставка
Доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 2000 грн
1-2 дні - Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Кур'єрська доставка Новою Поштою - БЕЗКОШТОВНО від 5000 грн
Швидка відправка - 1-2 дні
Оплата
При отриманні
При отриманні
Рахунок ФОП
Рахунок ФОП

Опис Закладний елемент Black Diamond Stopper #9 Blue (BD 225209)

BLACK DIAMOND Stopper - закладний елемент - класичні стопери зі сталевим тросиком.
 
Особливості:
 
- Стоппери мають унікальний поперечний переріз, який дозволяє надійно використовувати їх у найдрібніших та нестандартних тріщинах.
- Округлені краї дозволяють легко поставити стопер у тріщину
- Розміри 1, 2 та 3 мають прямі сторони для максимальної взаємодії з рельєфом
- Опресований сталевий трос
 
Технічні характеристики:
 
- Вага/навантаження/розкриття:
 
# 1 - 7 г / 2 кН / 4.3-9.1 мм
# 2 - 8 г / 2 кН / 4.8-9.9 мм
# 3 - 15 г / 5 кН / 6.1-11.4 мм
# 4 - 16 г / 6 кН / 6.9-12.4 мм
# 5 - 18 г / 6 кН / 8.4-13.5 мм
# 6 - 32 г / 10 кН / 10.2-15.5 мм
# 7 - 34 г / 10 кН / 11.7-16.3 мм
# 8 - 37 г / 10 кН / 13.5-18.3 мм
# 9 - 39 г / 10 кН / 15.2-20.8 мм
# 10 - 43 г/10 кН/17.3-23.4 мм
# 11 - 51 г/10 кН/20.1-26.7 мм
# 12 - 58 г/10 кН/22.9-30.5 мм
# 13 - 71 г/10 кН/26.4-35.1 мм

Відгуки про Закладний елемент Black Diamond Stopper #9 Blue (BD 225209)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Закладний елемент Black Diamond Stopper #9 Blue (BD 225209)

Немає запитань про цей товар.
Закладний елемент Black Diamond Stopper #9 Blue (BD 225209)
Закладний елемент Black Diamond Stopper #9 Blue (BD 225209)
Код: 814523
Немає в наявності
722 грн 505 грн
Нещодавно переглянуті
Карабін Black Diamond LiteWire Grey (BD 210234.1003)
Код: 827132
Немає в наявності
425 грн
Sale
Лінза для велоокулярів POC DO Blade Sparelens Brown (PC DOBL51100BWNONE1)
Код: 828157
Немає в наявності
3 750 грн 2 250 грн
Шапка MARMOT Flashpoint Beanie blue night (MRT 17240.2919)
Код: 815806
Немає в наявності
977 грн
Палатка MARMOT Force 3P green lime/steel (MRT 27310.4713)
Код: 813318
Немає в наявності
23 332 грн
Hit
Набор фонарей BioLite SiteLight Mini (BLT SLB1001)
Код: 816999
Немає в наявності
850 грн
Велошолом POC Tectal Actinium Pink Matt (PC 105051723)
Код: 828150
Немає в наявності
10 000 грн
Треккинговые палки Black Diamond Syncline (BD 112157)
Код: 814308
Немає в наявності
2 550 грн
Шапка BUFF Coolmax Reversible Hat kan multi- blue ink (BU 111509.555.10.00)
Код: 828691
Немає в наявності
915 грн
Шапка BUFF Microfiber Reversible Hat New muscary graphite (BU 118186.901.10.00)
Код: 828596
Немає в наявності
997 грн
Термобельё трусы-боксеры Norfin Under Line 3033003-L
Код: 811196
Немає в наявності
306 грн